Pozvánka na akci: Mezinárodní den studenstva - workshop k PC/PS hrám.

06.10.2019 16:16

Spolek Brdský šikula zve starší děti a mládež, při příležitosti Mezinárodního dne studenstva, na workshop k PC/PS hrám.
Starší děti z našeho spolku, si pro své kamarády připravily prezentaci, na které vysvětlí, jak jim PS/ PC hry pomáhají podporovat jejich logické a prostorové vnímání, potřebné například v geometrii, ale i to, jak se napřkllad pomocí nich dá učit základům klasické mechaniky, aerodynamiky, fyziky, historie, architektury, geografie, nebo módnímu návrhářství. PC/ PS hry prohlubují také výtvarné cítění, orientaci v mapách, cvik v strategii a taktice.
PC/PS hry nemohou zatím sice nahradit znalosti z učebnic, ale v zábavě spojené s výukou je ukryt velký potenciál. Děti si totiž velice dobře dokáží asociovat situaci ze hry s teorií v učebnicích, místo biflování se pouček. Nebude chybět ani propojení tělocviku s videohrou.
Tak přijďte!
Kdy: neděle 17.11.2019 v 15 hodin,
Kde: MKS Mníšek pod Brdy, klubovna Mladého vědce.
Kapacita míst je omezena, závazná rezervace proto nutná na emailu: brdskysikula@seznam.cz
Akce se koná bez rodičů, dohled zabezpečují dospělí členové Spolku Brdský šikula. Se sebou poprosíme: přezuvky, (mobil/ tablet, nebo PC) se svou oblíbenou hrou a jako vždy poprosíme, aby si všichni účastníci připravili krátké povídání o své PC/PS hře, kterou doma hrají - co se jim na ni líbí a co si myslí, že jim pozitivní přinesla.
Těšíme se na Vás!

—————

Zpět